REKLAM VE SPONSORLUK


Reklam ve Sponsorluk

Yayın hayatına başladığı andan itibaren, insan ve duyguları, kültür ve sanat, psikoloji, felsefe, politika hakkındaki Yusuf Avcu’ya ait yayınlanmış kitaplar, yazılar, şiirler, özlü sözler, güncel paylaşımlar, yorumlar ve haberler ile; yazılı, sesli ve görsel içeriklerin yayınlandığı yusufavcu.com; her geçen gün artan ziyaretçi sayısı, sürekli yükselen istatistikleri ve sık güncellenen içerikleriyle alanında prestijli bir blog olma yolunda ilerlemektedir.
Açıldığı günden bu yana hergün daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilen yusufavcu.com,  sürekli yenilenen sayfalarıyla her geçen gün daha fazla kişi tarafından takip edilmektedir.
yusufavcu.com, kullanıcı odaklı içeriğiyle Google aramalarında kendine üst sıralarda yer bulan ve tanınırlığı sürekli artan güçlü bir platformdur. Aynı zamanda reklam verenler için de marka değerini destekleyen prestijli bir blogdur.
Eğer siz de yusufavcu.com ile büyümek istiyorsanız; reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için iletişim sayfamdan mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Modelleri

Tanıtım Yazısı

Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünü, hizmeti yada markayı yusufavcu.com ile kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Oluşturduğunuz veya tarafımca oluşturulan advertorial içeriğiniz anlaşılan süre boyunca blogumda yayınlanır ve sosyal medya hesaplarımdan paylaşılarak içeriğin daha fazla kişiye ulaşması sağlanır.
Tanıtım Yazısı Koşulları

Banner Gösterimi

Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla daha geniş kitlelere ulaşan yusufavcu.com’a reklam vererek kullanıcıların ürünlerinizden, markanızdan, kampanyalarınızdan ve servislerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. yusufavcu.com’da şu an için gösterimini yapabileceğiniz banner boyutları aşağıdaki gibidir.
  • 728*90 px Leaderboard Reklam Alanı
  • 300*250 px Sidebar Square Reklam Alanı
  • 300*600 px Sidebar Half Page Reklam Alanı
Banner Gösterim Koşulları

Davet Edebilirsiniz

yusufavcu.com’u düzenlemiş olduğunuz etkinliklerinize ve sosyal sorumluluk projelerinize davet ederek ziyaretçilerimizi haberdar edebilirsiniz.
Eğer siz de yusufavcu.com ile büyümek istiyorsanız; reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için iletişim sayfamdan mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yusuf Avcu

Yorumlar